Historia

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku kosmetologicznego Centrum Dystrybucji Image postanowiło wprowadzić na rynek markę preparatów pielęgnacyjnych Medbeauty ©. Misją firmy jest przede wszystkim produkcja wysoko jakościowych i bezpiecznych preparatów do pielęgnacji twarzy i ciała  z wykorzystaniem najnowszej wiedzy kosmetologicznej.

Centrum Dystrybucji Image swoją pozycję na rynku zawdzięcza przede wszystkim wysokiej wiedzy, starannemu przygotowaniu pracowników oraz ciągłemu monitorowaniu rynku na każdym etapie wdrażania i realizacji nowego projektu. Wszystkie preparaty tworzone są w oparciu o najnowszą wiedzę kosmetologiczną w dziedzinie biotechnologii i medycyny. Do produkcji preparatów używa się sprawdzonych naukowo składników, które są dokładnie analizowane pod kątem skuteczności.

Receptury preparatów przygotowywane są we współpracy z wybitnym gronem lekarzy dermatologów oraz kosmetologów. Na chwilę obecną firma zatrudnia lekarzy, kosmetologów, specjalistów do spraw sprzedaży, szkoleniowców oraz pracowników  biurowych.
Łącznie jest to grono 28 osób rzetelnie poświęcających się swojej pracy.

Tworzymy firmę znaną i cenioną na polskim rynku, która postrzegana jest, jako solidny i rzetelny partner w biznesie.  Świadczy o tym przede wszystkim długa lista zadowolonych odbiorców.

Nasze produkty:

  • Stworzone zostały w celu skutecznego i bezpiecznego leczenia różnych problemów skórnych,
  • Oferowane są przede wszystkim profesjonalnemu rynkowi kosmetologicznemu,
  • Wszystkie preparaty marki Medbeauty© w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa stworzone zostały spełniając standardy GMP ( Prawidłowa Praktyka Produkcji),
  • Do tworzenia produktów używa się wyłącznie substancji dopuszczonych na rynek farmaceutyczny i kosmetyczny
  • Wszystkie nasze preparaty przechodzą test na tolerancję, a część z nich kontrolę dermatologiczną,
  • Skuteczność preparatów jest zawsze dokładnie analizowana,
  • Preparaty produkowane są za pomocą najwyższej technologii, które wprowadzone na rynek profesjonalny zapewnią efektywne rozwiązanie dla pielęgnacji skóry twarzy i ciała
 
Copyright © 2012 Marcin Wagner
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved